KIM JESTEM?

Nazywam się Anna Pawlicka. Jestem dietetykiem i od prawie 10 lat pomagam ludziom zadbać o swoje zdrowie, zadbać o swoją sylwetkę i poprawić żywienie.

Prowadzę kilka gabinetów dietetycznych: w Sierakowie, Szamotułach i Pniewach, gdzie pomogłam już ponad 2500 osobom.

To ja czuwam nad waszymi planami i wizytami stacjonarnymi. Jestem także właścicielem FITBOX catering dietetyczny, gdzie codziennie żywię kilkaset osób wysyłając całe pakiety gotowej diety pudełkowej do domu.

Oprócz studiów na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu ukończyłam kilkadziesiąt kursów i szkoleń związanych z dietetyką, dietetyką kliniczną, pracą z pacjentem i interpretacją badań laboratoryjnych.

Pomogę Ci zmienić Twoje nawyki żywieniowe i zadbam o Twoje zdrowie

Jeśli tutaj jesteś, zapewne szukasz pomocy dietetycznej lub chcesz schudnąć. Dzięki mojej pomocy osiągniesz świetne rezultaty redukcji masy ciała, poprawisz swoje samopoczucie i wyniki badań. Będziesz jeść smaczniej niż dotychczas, a Twoje jadłospisy nareszcie będą urozmaicone! Moja wiedza i Twoje działanie pozwolą osiągnąć Ci wymarzony cel!

Zapraszam Cię do mojego sklepu, gdzie nabędziesz gotowe plany żywieniowe stworzone przeze mnie i mój zespół lub indywidualnie skonsultować się ze mną i uzyskać indywidualny plan działania. Pomogłam już tysiącom osób – pomogę i Tobie!