POLITYKA PRYWATNOŚCI WWW.ANNAPAWLICKA.PL

Jeżeli tutaj trafiłeś, to znaczy że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie niniejszy dokument, w którym znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies i innych technologii śledzących w związku z korzystaniem z serwisu internetowego www.annapawlicka.pl (dalej: Serwis internetowy).
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań związanych z polityką prywatności, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres fitdietetyk.aw@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w Serwisie internetowym albo dzwoniąc pod numer +48 797382829
Zawierając z nami umowę, kontaktując się z nami, zapisując się na newsletter, przekazujesz nam swoje dane osobowe, a my zapewniamy Cię, że Twoje dane pozostaną poufne, bezpieczne i nie zostaną udostępnione jakimkolwiek podmiotom trzecim bez Twojej zgody.

DANE OSOBOWE

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest firma firma DIETETYKA I FITNESS ANNA PAWLICKA z siedzibą w Ostrorogu przy ul. Wierzbowej 7, 64-560 Ostroróg, posiadającą: NIP 7872114586, REGON 365440822, adres e- mail: fitdietetyk.aw@gmail.com . Cele, podstawy prawne oraz okres przetwarzania danych osobowych wskazane są odrębnie w stosunku do każdego celu przetwarzania danych.
W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, przysługują Ci następujące uprawnienia:
• prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
• prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
• prawo do przenoszenia danych,
• prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli uprzednio wyraziłeś taką zgodę,
• prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych.


Wymienione powyżej uprawnienia możesz realizować zgodnie z zasadami opisanymi w art. 16 – 21 RODO, kontaktując się z nami pod adresem fitdietetyk.aw@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w Serwisie internetowym.

Możliwe, iż odmówimy Ci realizacji niektórych uprawnień spośród wskazanych powyżej w sytuacji, w której realizacja danego uprawnienia byłaby w sprzeczności z uzasadnionym celem przetwarzania przez nas danych. Przykładowo, możemy odmówić Ci usunięcia danych osobowych zawartych w podpisanej z nami umowie do czasu upływu terminu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej za pośrednictwem Serwisu internetowego umowy.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne, by, złożyć zamówienie na usługę, zapisać się na newsletter lub skontaktować z nami.